Blog o bieganiu Sbiegacza.pl - porady, ćwiczenia, diety dla biegaczy
> Sprzęt > Aplikacje do biegania – 6 najlepszych aplikacji dla biegaczy

Aplikacje do biegania – 6 najlepszych aplikacji dla biegaczy

Data publikacji 29.11.2021

Przeczytasz w 11 minut 95020 wyświetleń

Aplikacje do biegania – 6 najlepszych aplikacji dla biegaczy

Aplikacje do biegania mają pomagać podczas treningu. Dzięki nim będziesz w stanie analizować swoje postępy, szybciej zauważysz rzecz, nad którą koniecznie musisz popracować. Będą także niezłym motywatorem, a większość z nich połączy Cię ze światem osób trenujących i z mediami społecznościowymi. W tym artykule dowiesz się, które aplikacje do biegania są szczególnie godne uwagi.

Dlaczego warto zainstalować aplikację do biegania na telefonie?

Jedni biegają rekreacyjnie, inni chcą coś osiągnąć, przygotowują się do maratonów lub innych biegów sportowych. Każdy ma inny cel. Niektórzy robią to dla swojego zdrowia lub dlatego, że to lubią. Bez względu na powód, dla którego chcesz ją zainstalować, taka aplikacja przyniesie Ci wiele korzyści. 

Dzięki niej będziesz mógł na bieżąco śledzić swój trening. Zobaczysz dokładnie, ile kilometrów przebiegłeś, jak szybko i długo biegałeś i o której dokładnie godzinie zacząłeś i skończyłeś trening. Możesz nawet zobaczyć, ile kalorii spaliłeś

Często możesz podzielić się swoim osiągnięciem z przyjaciółmi. Aplikacje bez wątpienia pomogą Ci śledzić jaką drogę przebyłeś od początku treningu, aż do chwili obecnej. Dzięki niej zobaczysz swoje postępy i zaobserwujesz czy stałeś się lepszy i silniejszy. 

Czy aplikacja dla biegacza jest dla każdego?

Oczywiście, że tak! Nie ważne, czy jesteś osoba początkującą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z bieganiem, czy już biegasz od dłuższego czasu. Taka aplikacja na pewno Ci się przyda. Dzięki niej będziesz mógł śledzić swoje postępy.

Być może początkujące osoby mogą myśleć, że taka aplikacja nie jest im potrzebna. Jednak ważne jest, żeby od samego początku monitorować swoje postępy, które w wielu przypadkach mogą motywować do dalszej pracy. 

Dlatego też nie zastanawiaj się długo i wybierz zobacz jakie są najlepsze aplikacje do biegania!

Aplikacje do biegania – 6 aplikacji, które musisz przetestować

Pośród poniższych przykładów znajdzie dla siebie coś zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowany biegacz. Nie każda aplikacja do biegania jest tak wszechstronna, że zadowoli obie te grupy. Przynajmniej nie za darmo. Którą więc wybrać i jaka jest najlepsza aplikacja do biegania? Tego dowiesz się poniżej.

1. ZACZNIJ BIEGAĆ. BIEGANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jak sama nazwa wskazuje ta aplikacja przyda Ci się najbardziej, gdy jesteś początkującym biegaczem. Czyli możesz być na etapie, w którym robisz pierwsze krótkie wybiegania i nie jesteś pewien, czy bieganie przypadnie Ci do gustu i czy będziesz chciał utrzymywać taką aktywność fizyczną.

Natomiast dzięki tej aplikacji jest duża szansa, że nie zrazisz się do biegania i unikniesz wielu błędów, które popełniają właśnie początkujący biegacze.

Aplikacja posiada 4 główne poziomy. Z każdym poziomem coraz bardziej wzrasta Twoja sprawność i wiedza na temat właściwego biegania. Po przejściu jednego poziomu odblokowujesz następny.

Dostępne poziomy to:

 • prosty (poziom 1 – Cel: 20 minut biegu),
 • pośredni (poziom 2 – Cel: 30 minut biegu),
 • zaawansowany (poziom 3 – Cel: 40 minut biegu),
 • biegacz (poziom 4 – Cel: 50 minut biegu)

Jak więc widzisz, na końcu tej drogi staniesz się „pełnoprawnym” biegaczem. Na każdym poziomie trenuje się 4 pełne tygodnie ( oczywiście musisz ćwiczyć regularnie). Po tym okresie odblokowuje się kolejny poziom, na którym możesz ćwiczyć dłużej, ponieważ Twój organizm powinien być już do tego przygotowany. Aplikacja ustala, że takie treningi odbywają się 3 razy w tygodniu.

Całość szkolenia przewidziana jest na 16 tygodni, które zawierają w sobie 46 dni planów. Podczas biegania z tą aplikacją będzie Ci towarzyszył również trener. To on będzie instruował, kiedy masz biec, a kiedy przejść w marsz. Aplikacja poprowadzi również dla Ciebie podstawowe pomiary i statystyki.

BIEGANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Po przejściu wszystkich poziomów aplikacji osiągniesz sprawność, która pozwoli Ci przebiec 5-10 km bez zatrzymywania. Możesz potraktować wyzwanie to jak grę.

Czy warto ją zainstalować?

Biegową przygodę często zaczyna się po prostu od założenia zwykłych trampków i wyjścia z domu. Raczej rzadko kiedy ktoś zaczyna ten sport od przeczytania paru artykułów na temat tego, jak zacząć biegać w bezpieczny sposób. A tym bardziej od układania planu treningowego. To często jest powodem kontuzji i zniechęcenia. Ta aplikacja pomoże Ci bezpiecznie przejść przez te pierwsze treningi i pokaże Ci, jak masz trenować.

Niestety ta aplikacja do biegania nie do końca darmowa. Bezpłatnie wykonasz pierwsze 15 dni założonego planu treningowego. Pozostałe dni i poziomy odblokujesz poprzez zakup konta Premium. Natomiast po piętnastu dniach z pewnością będziesz już wiedział, czy warto kupować konto Premium i czy chcesz kontynuować bieganie.

Do zainstalowania aplikacji powinny Cię przekonać także opcje, które są bardzo przydatne. Na starcie dostaniesz specjalny trening dla początkujących, a po każdym treningu będziesz mógł zobaczyć szczegółowe dane z każdego przebiegniętego odcinka. Aplikacja ma także wbudowany krokomierz oraz licznik kalorii. 

Co więcej, dzięki GPS każda Twoja trasa jest śledzona, a Twoja odległość zapamiętywana przez aplikację. Dzięki temu na pewno zobaczysz czy robisz postępy. 

Aplikacja dla biegaczy - Bieganie dla początkujących
Aplikacja pomoże monitorować codzienne postępy i zachęci do dalszych biegów. Źródło: Sklep Google Play.

2. PACER PEDOMETER

Aplikacja ta na pewno zapewni Ci aktywność fizyczną jakiej potrzebujesz. Co ciekawe (i może być ułatwieniem dla wielu użytkowników) do aplikacji dla biegaczy nie trzeba się nawet logować! Po prostu pobierz ją na swój telefon, wybierz jedną z wielu awatarów i możesz rozpocząć swoją przygodę!

Aplikacja nie tylko będzie monitorować jaki dystans przebiegłeś. Mierzy również wszystkie kroki, które wykonałeś w ciągu dnia, kiedy miałeś przy sobie swój smartphone. Aplikacja rejestruje też czas aktywności i dystans. 

Pokazuje również liczbę spalonych kalorii, co może być niezwykle istotne dla wielu użytkowników, którzy także chcą zadbać o swoją sylwetkę. Aplikacja pokazuje również Twoją wagę i BMI. 

Dane są zbierane po każdym treningu, dzięki czemu, możesz obserwować swoje postępy oraz jak zmienia się Twoja codzienna aktywność fizyczna. Takie informacje na pewno zmotywują Cię do dalszego treningu i będziesz dalej budować coraz lepszą formę. 

Włączenie GPS ułatwi śledzenie Twojej aktywności. Nie ma znaczenia jaką aktywność fizyczną wykonujesz – biegasz, jeździsz na rolkach czy na rowerze. Aplikacja zawsze będzie śledzić Twoją trasę i pokazywać efekty. Należy tylko pamiętać, aby wcześniej wybrać jaki sport będziesz wykonywać. 

Aby zmotywować Cię do działania w aplikacji możesz wyznaczać sobie codzienne cele. Co więcej, możesz łączyć się z przyjaciółmi i rodziną, aby porównać swoje osiągnięcia. 

Dostępna jest również wersja Premium. Oferuje takie funkcje, jak zaawansowana analiza i raporty aktywności, program odchudzania i opcje monitorowania wagi. Co więcej, dla użytkowników premium dostępny jest również trening instruktażowy, który pozwoli spalić zbędne kalorie. Dla osób próbujących schudnąć, spalanie większej ilości tłuszczu może być bardzo ekscytującą funkcją do przetestowania.

Pacer pedometer - najlepsza aplikacja dla biegaczy
Obserwuj swoje postępy, a także spalone kalorie i przebyte kilometry. Źródło: App Store.

3. SPORTS TRACKER

Sports Tracker, to na pewno aplikacja dla biegaczy, która jest niezwykle dokładna. Dlatego między innymi będzie to aplikacja dla bardziej zaawansowanych i wymagających biegaczy.

Aplikacja do biegania ta posiada szeroką sieć społecznościową, monitoruje bieg poprzez zbieranie najważniejszych danych, pokazuje również mapę przebytego treningu.

Tak więc Sports Tracker:

 • zbierze dane, takie jak: dystans, prędkość, tempo, spalone kalorie, pokonaną wysokość,
 • umożliwia zapisywanie danych w specjalnym dzienniku treningowym,
 • wykorzystuje GPS i Google Maps, dzięki czemu możesz planować nowe trasy, zapisywać je oraz szukać najbardziej popularnych tras biegowych w okolicy, w której właśnie się znajdujesz. Przejrzysz również trasy osób, które po tej okolicy biegają (co jest bardzo przydatne, gdy jesteś na nieznanych terenach),
 • pomoże Ci w dostosowaniu odległości do Twojej sprawności fizycznej,
 • pozwoli Ci dzielić się z innymi osiągnięciami, a także być z nimi w stałym kontakcie.

Sports Tracker to darmowa aplikacja do biegania i jest naprawdę dobra do biegania zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych biegaczy.

Sports Tracker czyli aplikacja dla biegaczy
Niezwykle dokładna aplikacja, która pomoże Ci mierzyć przebiegnięty dystans. Źródło: App Store.

4. ADIDAS RUNNING BY RUNTASTIC

To kolejna aplikacja dla biegacza pomagająca w biegowych treningach. Jest ona dostępna w wersji darmowej, jak i PRO.

Wersja darmowa zasadniczo jest podobna do wymienionych powyżej aplikacji. Jednakże nie posiada tak zaawansowanych map oraz szerokiej społeczności, jak Sports Tracker.

Co otrzymasz w darmowej wersji?

 • pomiar parametrów, takich jak: dystans, czas, kalorie, tempo, prędkość,
 • trener głosowy, który podczas treningu będzie Ci dostarczał potrzebnych informacji,
 • możliwość zrzeszania biegających kolegów i koleżanek w grupy, w których można się wzajemnie motywować, a także śledzić swoje sportowe wyczyny,
 • możliwość utworzenia przyjacielskiej grupy, która zmotywuje do dalszego działania,
 • wyzwania podsyłane m.in. przez samą aplikację,
 • możliwość wyznaczenia rocznego celu biegowego,
 • możliwość synchronizacji z zegarkiem Polar.

Są również takie ciekawe funkcje jak Powersong, czyli motywująca muzyka do biegania, oraz Shoe Tracking, która podpowie Ci, jaki przebieg mają Twoje buty. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy należy je zmienić, by nie narażać się na kontuzję powstałą przez zbyt mocno zużyte obuwie.

Wersja Pro jest warta rozważenia, bowiem w niej uzyskasz dostęp do planów treningowych. Przeznaczona jest ona bardziej dla początkujących. Tam też, jako początkujący biegasz znajdziesz dużo przydatnych rad i wskazówek.

Dzięki funkcji premium możesz także wybrać plan treningu w zależności od swojego zaawansowania, a także wykonywać ćwiczenia i plany, które doprowadzą cię do specyficznego celu. 

Dostępna będzie także zaawansowana statystyka. Oznacza to, że będziesz mógł przeanalizować dokładnie aktywność ze wszystkich swoich poprzednich biegów. Dostępna jest także ciekawa funkcja auto pauzy, dzięki której pomiar przez aplikację automatycznie się zatrzyma, kiedy się zatrzymasz. 

Aplikacja dla biegacza - Adidas Running
Aplikacja dla biegacza, dzięki której zadbasz o swoje treningi. Źródło: Sklep Google Play.

Czy warto ją zainstalować?

Aplikacja jest ciekawa i przydatna. Zebrała też bardzo sporo pozytywnych opinii i to nie bez powodu. Jedynie po ostatniej aktualizacji pojawiają się problemy, m.in z sygnałem GPS. Mamy jednak nadzieję, że wsparcie szybko to naprawi, by aplikacja mogła utrzymywać swój naprawdę dobry poziom, jaki miała do tej pory.

5. STRAVA

To kolejna aplikacja do biegania ze zrzeszoną społecznością, możliwością połączenia z Facebookiem czy Twitterem. Możesz dzielić się swoimi osiągnięciami, a także na żywo śledzić trasy przyjaciół, komentować je (i na odwrót).

Jej największą zaletą jest to, że śmiało można ją podłączać do pulsometrów i synchronizować z większością smartwatchy. Dzięki temu zbierane wyniki są bardziej precyzyjne, a dodatkowo możesz je przeglądać na swoim zegarku.

Posiada też oddzielną stronę internetową, gdzie zapisywane są Twoje trasy. Jest to bardzo ważne, gdy chce się analizować wyniki, śledzić postępy i sprawdzać, nad czym musisz popracować. Zbiera wszystkie niezbędne dane, pokazuje trasę biegu, umożliwia rywalizowanie z innymi, dołączanie do wyzwań, ustalanie swoich celów.

Po wykupieniu opcji Premium dostaje się dostęp do różnych treningów, m.in. do takich dedykowanych maratonowi, a nawet triatlonowi. Dlatego jest już ona opcją dla zaawansowanych biegaczy, kolarzy i innych.

Dzięki wersji premium otrzymasz także dostęp do spersonalizowanego treningu, który będzie dostosowany do Twoich możliwości. Pokaże Ci także Twoją aktualną kondycję, a co więcej poziom zmęczenia. Jest to przydatna funkcja, ponieważ będziesz wiedzieć, kiedy odpocząć, aby się nie przetrenować.

Strava- aplikacja dla biegaczy
Aplikacja dla biegacza Strava, dzięki której będziesz śledził swoje postępy, Źródło: App Store.

6. RUNKEEPER

Chcesz zacząć ćwiczyć? A może po prostu chcesz trenować regularnie, ale nie masz motywacji?  Runkeeper, dzięki specjalnemu trenerowi głosu, zmotywuje Cię do treningu i rozpoczęcia aktywności fizycznej. 

Ta aplikacja do biegania polecana jest przede wszystkim osobom początkującym. Nie oznacza to jednak, że doświadczony biegacz nie może korzystać z tej aplikacji. 

Aplikacja dla biegaczy jest prosta w użyciu i szybko możesz się nauczyć po niej swobodnie poruszać. W tej aplikacji, możesz udostępniać swoje osiągnięcia online w różnych mediach społecznościowych. 

Runkeeper pokaże Ci prędkość, tempo, dystans i spalone kalorie. Takie informacje są niezbędne, jeśli chcesz obserwować, jak się rozwijasz i jak poprawia się Twoja kondycja.

Funckja na która warto zwrócić uwagę, a którą oferuje Runkeeper jest tworzenie zupełnie nowej trasy. Aplikacja wyznacza nową trasę biegową na podstawie wcześniej przebytych tras. 

Dzięki temu z pewnością nie znudzisz się terenem i okolicą, który biegasz na co dzień. Ta opcja pozwala użytkownikowi odkrywać nowe miejsca i trasy, które można wykorzystać do jego biegów. 

Chcesz, aby aplikacja zmotywowała Cię bardziej? Otóż aplikacja powiadomi Cię, jeśli osiągniesz nowy rekord, lub osiągniesz kolejny kamień milowy. 

Będziesz mógł także podążać za szczegółowy planem ćwiczeń, aby osiągnąć wyznaczony przez siebie cel. Pamiętaj, aby się nie zniechęcać i pozostać zmotywowanym, a na pewno uzyskasz oczekiwany efekt. 

Aplikacja dla biegacza - Runkeeper
Aplikacja do biegania, która pomoże Ci się zmotywować, abyś ćwiczył regularnie. Źródło: Sklep Google Play.

Twój wysiłek może także pomóc innym!

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną, dodatkową propozycję aplikacji. Jeśli dzięki swoim wysiłkom chcesz jeszcze pomc innymi, to idealnym rozwiązaniem będzie zainstalowanie aplikacji Charity Miles

Instalując aplikację, na samym początku wybierasz jedną z ponad 50 organizacji, którą chcesz wspierać, a poprzez swoja aktywność fizyczną zbierasz dla niej pieniądze

Każdy Twój krok może mieć pozytywny skutek i zamienić się w pomoc, której tak wiele osób potrzebuje. Aplikacja pokaże Ci także ile przebiegłeś kilometrów, a także ile pieniędzy już zebrałeś i ile dni pomagasz. 

Dzięki niej nie tylko wzmocnisz swoje ciało i doprowadzisz swoją sylwetkę do idealnego wyglądu, ale także pomożesz innym w potrzebie. Należy pamiętać, że nawet najmniejsza pomoc się liczy i może znaczyć bardzo dużo dla wielu osób. 

Podsumowanie

Wymieniliśmy najbardziej godne uwagi aplikacje do biegania. Jest również wiele innych aplikacji, które nie są stricte połączone z bieganiem, a mimo to będą dla Ciebie bardzo przydatne, pod kątem utrzymania regularności treningu, diety, czy prowadzenia treningów uzupełniających bieganie. O nich poczytasz w kolejnym artykule.

Którą z powyższych aplikacji do biegania wybierzesz? A może korzystasz z zupełnie innej i chciałbyś ją polecić? Podziel się z nami Twoim zdaniem w komentarzu.

Mogą Ci się spodobać:

21 09.2022
Jaki model torebek damskich wybrać?

Jaki model torebek damskich wybrać?

Nie musisz mieć dziesiątek torebek, aby wyglądać stylowo. Do podstawowej […]

02 09.2022
Jaki wybrać orbitrek do domu?

Jaki wybrać orbitrek do domu?

Chcesz wyrzeźbić swoje ciało i nabrać formy, nie masz czasu […]

30 08.2022
Największe błędy przy wyborze bieżni elektrycznej

Największe błędy przy wyborze bieżni elektrycznej

Zakup bieżni elektrycznej to decyzja na wiele lat – a […]

29 08.2022
Spodenki na zawody biegowe – co warto o nich wiedzieć?

Spodenki na zawody biegowe – co warto o nich wiedzieć?

Bieganie to sport, który może wydawać się wymagający, jednak jest […]

19 08.2022
Sklep piłkarski – odzież nie tylko dla aktywnych

Sklep piłkarski – odzież nie tylko dla aktywnych

Powszechnym, błędnym przekonaniem na temat odzieży sportowej jest to, że […]

12 08.2022
Jak wybrać matę do akupresury?

Jak wybrać matę do akupresury?

Domowy zestaw do akupresury to prosty i skuteczny sposób na […]

04 08.2022
Ręczniki z mikrofibry – dlaczego są tak popularne?

Ręczniki z mikrofibry – dlaczego są tak popularne?

Jeżeli raz użyjesz tego produktu, zachwycisz się jego właściwościami. Ręczniki […]

18 07.2022
Jaki ​smartwatch z pulsoksymetrem? Ranking 7 propozycji!

Jaki ​smartwatch z pulsoksymetrem? Ranking 7 propozycji!

Chcesz jeszcze lepiej monitorować swoją formę? Wracasz do biegania po […]

15 07.2022
Shock Absorber Ultimate Run Bra czy Panache Sport? Cechy i porównanie

Shock Absorber Ultimate Run Bra czy Panache Sport? Cechy i porównanie

Dobry stanik do biegania to obowiązkowy element wyposażenia każdej biegaczki. […]

13 07.2022
Pulsoksymetr – co to jest? Czy warto kupić smartwatch z pulsoksymetrem?

Pulsoksymetr – co to jest? Czy warto kupić smartwatch z pulsoksymetrem?

Elektronika dla biegaczy – o tym można pisać grube książki! […]

12 07.2022
Supinacja i pronacja stóp – co to znaczy dla biegacza?

Supinacja i pronacja stóp – co to znaczy dla biegacza?

Jakby wybieranie butów do bieganie nie było wystarczająco trudne… Supinacja […]

11 07.2022
Kompresyjna koszulka treningowa męska: dlaczego warto w niej ćwiczyć?

Kompresyjna koszulka treningowa męska: dlaczego warto w niej ćwiczyć?

Odzież treningowa może przybierać różne formy, a jedną z takich […]

04 07.2022
Idealne koszulki dla aktywnych mężczyzn

Idealne koszulki dla aktywnych mężczyzn

Regularne uprawianie aktywności fizycznej to najlepszy sposób na to, aby […]

27 06.2022
Pocenie się podczas biegania w upale – jak zwiększyć komfort biegu?

Pocenie się podczas biegania w upale – jak zwiększyć komfort biegu?

Pocenie się podczas biegania to najbardziej naturalna rzecz na świecie. […]

27 06.2022
W czym najlepiej biegać, a czego unikać?

W czym najlepiej biegać, a czego unikać?

Bieganie jest jedną z najbardziej popularnych form aktywności fizycznej. Sport […]

27 06.2022
Gumy oporowe — kiedy warto włączyć je do ćwiczeń?

Gumy oporowe — kiedy warto włączyć je do ćwiczeń?

Są tanie, nie zajmują dużo miejsca, do tego pozwalają osiągać […]

26 06.2022
Salomon Sense Ride 4 – co cechuje ten model?

Salomon Sense Ride 4 – co cechuje ten model?

Salomon Sense Ride 4 to kolejna odsłona trailowej serii kultowego […]

24 06.2022
Trening na skakance – co daje biegaczowi i jak skakać na skakance?

Trening na skakance – co daje biegaczowi i jak skakać na skakance?

Skakanka to świetne narzędzie treningowe dla małych dziewczynek… i dla […]

13 06.2022
Zegarek Garmin Instinct i Garmin Instinct 2 – co cechuje te modele?

Zegarek Garmin Instinct i Garmin Instinct 2 – co cechuje te modele?

Zegarki Garmin to najwyższa półka, jeśli chodzi o sprzęt sportowy […]

25 05.2022
Niezbędne akcesoria na lato do biegania – spraw je sobie jak najszybciej!

Niezbędne akcesoria na lato do biegania – spraw je sobie jak najszybciej!

Zbliża się czerwiec, a więc to ostatni dzwonek na uzupełnienie […]

16 05.2022
Zegarek do biegania – Polar czy Garmin a może inna marka? Charakterystyka gigantów!

Zegarek do biegania – Polar czy Garmin a może inna marka? Charakterystyka gigantów!

Nadszedł czas – czas kupienia prawdziwego zegarka do biegania! Rynek […]

29 04.2022
Zegarek do biegania Polar Ignite 2 – czym różni się od poprzednika?

Zegarek do biegania Polar Ignite 2 – czym różni się od poprzednika?

Polar Ignite 2 to druga odsłona dobrze przyjętego zegarka ze […]

03 04.2022
Plecak do biegania – co musi mieć żeby naprawdę się przydać?

Plecak do biegania – co musi mieć żeby naprawdę się przydać?

Chcesz kupić sobie plecak do biegania? Zwróć szczególna uwgae na […]

01 04.2022
Chusta do biegania – oryginalna czy tańszy zamiennik?

Chusta do biegania – oryginalna czy tańszy zamiennik?

Akcesoria do biegania, które koniecznie trzeba mieć? Chusta do biegania […]

29 03.2022
Jaka smycz do biegania z psem? Akcesoria czworonożnego biegacza

Jaka smycz do biegania z psem? Akcesoria czworonożnego biegacza

Chcesz połączyć przyjemne z… przyjemnym? Bieganie z psem to jest […]

28 03.2022
Kijki do biegania – jak dobrać długość i na co uważać?

Kijki do biegania – jak dobrać długość i na co uważać?

Kije do biegania przydają się nie tylko na trasach ultra! […]

26 03.2022
Jaki bidon do biegania sprawdzi się na trasie?

Jaki bidon do biegania sprawdzi się na trasie?

Nawodnienie biegacza trzeba gdzieś zapakować! Bez solidnego bidonu ani rusz! […]

25 03.2022
Strój do fitnessu, jogi i pilatesu. Kroje i materiały w rytmie natury

Strój do fitnessu, jogi i pilatesu. Kroje i materiały w rytmie natury

Wraz z pierwszymi tegorocznymi promieniami słońca coraz śmielej myślimy o […]

15 03.2022
Puchary i statuetki nie tylko na zawody

Puchary i statuetki nie tylko na zawody

Puchary i statuetki zwykle kojarzą się nam ze sportowymi zawodami, […]

15 03.2022
Rękawiczki do biegania – czym różnią się od zwykłych?

Rękawiczki do biegania – czym różnią się od zwykłych?

Czy rękawiczki do biegania czymkolwiek różnią się od naszego ,,zwykłego” […]