Puchary i statuetki nie tylko na zawody

Puchary i statuetki zwykle kojarzą się nam ze sportowymi zawodami, na których to atleci dzielnie walczą w poszczególnych konkurencjach. Wówczas stanowią one dla nich idealną nagrodę, która zwieńczyła ich wysiłki i z pewnością zmotywuje ich do dalszej pracy i doskonalenia się. Niemniej jednak warto również spojrzeć na puchary u statuetki szklane z nieco innej perspektywy.

Otóż często zastanawiamy się, jakie prezenty można wręczyć z okazji rocznicy ślubu czy z okazji urodzin. Dlaczego by więc nie uhonorować solenizanta lub pary świętującej swoją kolejną już rocznicę ślubu pamiątkowym pucharem ze spersonalizowanym grawerem? Z pewnością taki prezent, będzie miał dla nich niezwykle sentymentalne znaczenie. Tak więc czy puchary i statuetki są dobrym pomysłem na prezent?

Puchary wręczane z okazji urodzin

Z pewnością urodziny są dla każdego z nas okazją do celebracji. Cieszymy się nimi bez względu na to, czy to my jesteśmy solenizantami, czy też zostaliśmy zaproszeni na przyjęcie w charakterze gościa. Jeśli jednak to my, jesteśmy gośćmi na przyjęciu urodzinowym, wówczas zgodnie z tradycją, musimy wręczyć solenizantowi odpowiedni podarek. Tu zwykle pojawia się najwięcej problemów, gdyż z pewnością chcemy, by nasz prezent znacznie wyróżniał się na tle innych i był absolutnie wyjątkowy.

Co więcej, musi być on również niezwykle trwały i pozostać z solenizantem na tak długo, by za każdym razem mógł na niego spojrzeć i przypomnieć sobie o wyjątkowym przyjęciu urodzinowym, a także o osobie, która wręczyła mu ten niesamowity podarek. Wobec tego, czy można znaleźć lepszy prezent niż puchar, na który zamieścimy spersonalizowane życzenia w formie grawera?

Taki puchar nie tylko będzie prezentem wyjątkowym i oryginalnym, ale także niezwykle trwałym i z pewnością zajmie honorowe miejsca na półce solenizanta. Będzie to również swoista pamiątka z imprezy urodzinowej, która nabierze niezwykle sentymentalnej wartości i związane z nią będą jedynie pozytywne emocje. Nie warto się więc dłużej zastanawiać nad tym, czy warto wręczyć taki prezent na urodziny, gdyż odpowiedź może być tylko jedna.

Puchar na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu, bez względu czy jest ona pierwsza, czy może kolejna, zawsze jest okazją do celebrowania dla pary. Okazuje się bowiem, że spędzają ze sobą kolejne szczęśliwe lata życia, a ich miłość pod żadnym pozorem nie gaśnie i wypełnia ich serca. Jeśli więc szukamy idealnego prezentu właśnie z tej okazji to puchary powinny skutecznie rozwiązać nasze wątpliwości.

Warto opatrzyć je grawerem, np. z nazwą rocznicy ślubu lub numerem, który będzie symbolizował lata, które para spędziła wspólnie ze sobą. Taki prezent z pewnością zajmie w gablotce lub witrynie pary szczególne miejsce, a za każdym razem kiedy oni na niego spojrzą, będą mogli jedynie miło wspominać, że to właśnie przez tyle już lat, dzielą ze sobą życie i stawiają czoła wyzwaniom dnia codziennego. Taki prezent, będzie niósł ze sobą szczególny ładunek emocjonalny, a także będzie prawdziwe bezcenny.

Statuetki szklane – subtelny prezent z okazji narodzin dziecka

Narodziny pierwszego dziecka są zawsze wielkim wydarzeniem dla każdej z par. Ich długo wyczekiwany potomek, właśnie pojawił się na świecie i pragną, by każdy z bliskich jak najszybciej pojawił się w domu, by go poznać. Wówczas warto pojawić się na miejscu z prezentem, a statuetki szklane, dla dzielnej mamy i dzielnego taty, z pewnością będą idealnym rozwiązaniem. Statuetki szklane są bowiem niezwykle subtelnym i wartościowym prezentem, który dla rodziców będzie miał ogromne znaczenie. Warto opatrzyć taką statuetkę grawerem, z datą narodzin dziecka.