Blog o bieganiu Sbiegacza.pl - porady, ćwiczenia, diety dla biegaczy
> Marki > Gdzie oglądać sport bez reklam, na żywo?

12.08.2021

Gdzie oglądać sport bez reklam, na żywo?

Gdzie oglądać sport bez reklam, na żywo?

Wydarzenia sportowe, które odbywają się cały rok, budzą wiele emocji, zwłaszcza wśród fanów sportu. Niezależnie od tego, czy kochasz piłkę nożną, czy też jesteś fanem lub fanką olimpiady, oglądanie wydarzeń sportowych na żywo z pewnością jest dla Ciebie bardzo ważne. Na szczęście istnieje wiele możliwości oglądania sportu na żywo, bez reklam.

Gdzie oglądać sport na żywo?

Mecze czy igrzyska olimpijskie, a także inne wydarzenia sportowe odbywają się w różnych godzinach. Nie zawsze mamy w tym czasie dostęp do telewizji. Z pomocą przychodzą aplikacje, dzięki którym można oglądać wydarzenia sportowe bez reklam na żywo – a także powtórki, jeśli nie możemy w danym czasie śledzić ulubionej dyscypliny. Mecze i inne wydarzenia sportowe można zobaczyć na przykład na platformie player.pl/eurosport. Dostępne są tam pakiety z reklamami, ale i bez dotyczące szerokiej gamy wydarzeń sportowych.

Plusem takiego rozwiązania jest to, że sport możemy oglądać niemal wszędzie, gdzie mamy dobre połączenie z Internetem. Niezależnie od tego, czy jesteśmy na wakacjach pod namiotem, czy też w kawiarni na mieście, w każdej chwili mamy pełen dostęp do wydarzeń sportowych na żywo.

Jakie są koszty oglądania sportu bez reklam na żywo?

Oglądanie sportu na żywo online jest coraz bardziej popularne. Niegdyś powszechne były platformy, które oferowały wydarzenia sportowe na żywo bezpłatnie, jednak platformy te posiadały bardzo słaby transfer i dużą ilość reklam. Przeszkadzało to fanom sportu w spontanicznym przeżywaniu emocji – nie ma w końcu nic gorszego, niż niespodziewana reklama podczas popisowej akcji ulubionej drużyny (zwłaszcza, jeśli skończy się golem). Dlatego też wiele platform oferuje nisko płatne pakiety, dzięki którym można oglądać sport bez reklam.

Oprócz sportu, na platformach dostępne są także filmy i seriale. Przykładowo w ofercie Player możemy wykupić pakiet już od 5 złotych za miesiąc, jednak jest to opcja z reklamami i nie zawiera w sobie wydarzeń sportowych. Najpopularniejszą opcją jest pakiet Player bez reklam, który kosztuje 15 złotych na 30 dni. Można także zamówić pakiet Eurosport+Player, który oferuje emitowane na żywo streamy z wydarzeń sportowych na żywo, również w kwocie 15 złotych.
Istnieją także inne platformy, gdzie można oglądać sport na żywo, a ich pakiety cenowe są zbliżone – warto poszukać w sieci więcej informacji na ten temat.

Gdzie jeszcze można oglądać wydarzenia sportowe?

Oglądanie sportu na żywo na własnym telefonie może sprawić wiele radości, jednak często chcemy obejrzeć mecz lub igrzyska wspólnie z przyjaciółmi czy rodziną. W takim przypadku najlepiej jest obejrzeć wydarzenia na dużym ekranie. Jeśli mamy w domu taką możliwość, możemy oglądać mecze na żywo z aplikacji na telewizorze. Inną opcją jest klasyczne oglądanie telewizji w domu lub w pubie – często w barze możemy obserwować najlepsze sportowe emocji i w nich uczestniczyć. Wykupienie specjalnego pakietu jest jednak pomocne – dzięki niemu będziemy mogli oglądać wydarzenia także wtedy, gdy akurat nie będziemy mieć dostępu do telewizji.