Blog o bieganiu Sbiegacza.pl - porady, ćwiczenia, diety dla biegaczy
> Dieta > Suplementy diety – spalacze tłuszczu

24.02.2021

Suplementy diety – spalacze tłuszczu

Suplementy diety – spalacze tłuszczu

Prędzej czy później korzystając z dobrodziejstw siłowni, zaczynamy poszukiwać spalaczy tłuszczu. To dzięki nim możemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

  1. Czym są spalacze tłuszczu?
  2. Czy warto korzystać ze spalaczy tłuszczu?
  3. Olimp Thermo Speed Extreme
  4. Jakich efektów możemy oczekiwać po Olimp Thermo Speed Extreme?

Czym są spalacze tłuszczu?

Do najczęściej sprzedawanych suplementów diety należą z pewnością spalacze tłuszczu, które pomagają w zredukowaniu tkanki tłuszczowej. Każdy z nas, czy ten rzeźbiący swoje ciało na siłowni, czy też po prostu odchudzający się, chętnie sięgnie po suplement diety, który go wspomoże. Spalacze tłuszczu, takie jak choćby Olimp Thermo Speed to nic innego jak specjalnie dobrane składniki, związki chemiczne, składniki naturalne, substancje aktywne, stymulanty, których połączenie ma spowodować zharmonizowanie ich, w taki sposób, by podkręcić metabolizm. Spalacze tłuszcze pozwalają zwiększyć temperaturę ciała poprzez pobranie energii z posiłków, jakie spożywamy.

Czy warto korzystać ze spalaczy tłuszczu?

Spalacze tłuszczu najlepiej zadziałają, kiedy jesteśmy w trakcie redukcji, bardzo często stosowane są wśród osób chętnie zażywających aktywności fizycznej. Suplementy na redukcji znane są z tego, że bardzo dobrze poprawiają wydolność oraz zwiększają aktywność fizyczną. Nasze ciało po użyciu spalaczy, zwiększa wydatek energetyczny dzięki substancjom redukującym zmęczenie lub tych pobudzających do działania. Wszystko to przekłada się na spalanie większej ilości tkanki tłuszczowej. Należy dodać, że samo spożywanie suplementów diety – spalaczy tłuszczu nie da zadowalających efektów, konieczna jest aktywność ruchowa. Nie każdy może jednak je spożywać – na przykład osoby cierpiące na choroby układu krążenia, cukrzycę czy choroby neurologiczne. Kobiety w ciąży również nie powinny stosować spalaczy tłuszczu.

Olimp Thermo Speed Extreme

Olimp Thermo Speed Extreme to skuteczny preparat termogeniczny o bezpiecznym działaniu, stanowiącym dodatek do zbilansowanej diety oraz planu treningowego. Jest nie tylko bezpieczny, ale również wypróbowany, efektywny oraz wydajny. Zawarty w preparacie EGCG umożliwia podwyższenie temperatury ciała, stwarzając idealne warunki do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. W skład suplementu wchodzą między innymi: ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – wspomagający lepsze modelowanie sylwetki oraz szybsze efekty odchudzania, ekstrakt guarany, ekstrakt pieprzu czarnego – prowadzący do symulacji procesów trawiennych i sprawniejszego poboru składników odżywczych. Ekstrakt z pieprzu dodatkowo wspomaga utratę wagi.

Jakich efektów możemy oczekiwać po Olimp Thermo Speed Extreme?

Efekty jakich możemy oczekiwać po składnikach Olimp Thermo Speed Extreme w procesie odchudzania to:

  • nasilenie reakcji spalania tkanki tłuszczowej,
  • wzrost potliwości,
  • zwiększone skupienie na ćwiczeniach,
  • zwiększona ilość energii,
  • stymulacja procesów trawiennych,
  • poprawa wchłaniania wartości odżywczych.

Zanim rozpoczniemy kurację, najlepiej będzie skonsultować ją z lekarzem bądź dietetykiem. Dbajmy by ustalona dawka nie była przekraczana, nawet w przypadku kiedy nie będzie jeszcze widocznego efektu. Co najmniej przez dwa tygodnie zaczynajmy od niższej porcji, tak by organizm się mógł przyzwyczaić. Standardowa dawka to jedna kapsułka dwa razy dziennie, koniecznie popijana dużą ilością wody. Jeśli tylko nasza aktywność będzie na odpowiednim poziomie, redukcja wagi w sposób zadowalający będzie spadać.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat suplementów diety? Sprawdź artykuł https://sbiegacza.pl/2021/07/09/kompleksowa-pomoc-w-cwiczeniach/!